Rabka-Zdrój, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Nauczyciel logorytmiki

Rabka-Zdrój

Centrum Edukacji poszukuje osób do prowadzenia zajęć z logo rytmiki dla dzieci w przedszkolu. Miejsce pracy: Rabka- Zdrój
Opis stanowiska: Zajęcia opierają się na zabawie rytmiką i muzyką,połączone z terapią logopedyczną.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,

- elastyczny grafik,

- atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:

- kwalifikacje do prowadzenia zajęć logo rytmicznych

- zaangażowanie i sumienność

- umiejętność pracy z dziećmi

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: rekrutacja1@cel.com.pl, w tytule: LOGO RYTMIKA.lub kontakt telefoniczny pod numerem: 794 109 105

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 08 Pazdziernik, 2019  13:45

Identyfikator: 667161

Wyświetleń: 3521